درباره ما

تا حالا به این موضوع فکر کرده‌اید که اگر کسب‌وکار شما سر و سامان بهتری داشت، کارهایتان راحت‌تر پیش می‌رفت و درآمد بیشتری هم داشتید؟ یا تاکنون به این فکر کرده‌اید که چطور می‌توانید خدمات خود را اینترنتی عرضه کنید و بازار بیشتری را تصاحب کنید؟ اما احتمالا مشکل اصلی شما این نمی‌دانید که از کجا و چطور شروع کنید.

ما در پلنوین فکر همه چیز را کرده‌ایم! ما از زمانی که شما تصمیم به چنین کاری می‌گیرید تا زمانی که مشتری از خدمات شما استفاده می‌کند، در کنار شما هستیم. پلنوین ابزاری است برای مدیریت راحت  کسب و کار شما. ما تمام آن‌چه را که شما نیاز دارید تا کسب‌وکار خود را به بهترین شکل مدیریت کرده و خدمات خود را در بستر اینترنت عرضه کنید، برای شما فراهم کرده‌ایم. از تقویم کاری و مدیریت نوبت دهی کسب و کار شما گرفته تا مدیریت کارکنان و فروش خدمات شما به مشتری. با پلنوین راحت می‌توانید خدمات خود را در اینترنت عرضه و به فروش برسانید. ما حتی ابزارهای لازم را برای بازاریابی بهتر هم در نظر گرفته‌ایم. مهم نیست که چه نوع کسب‌وکاری دارید. برای آنلاین شدن، دیگر به دانش خاصی نیاز ندارید؛ تمام آن‌چه میاز دارید، این است که خدمات پلنوین استفاده کنید.

ویژگی و تفاوت اصلی پلنوین در این است که تمامی ابعاد کسب‌وکار شما را در بر می‌گیرد و نه تنها تداخلی با فعالیت‌های آفلاین و روزانه شما ندارد، بلکه مکمل آن هم به حساب می‌آید و به مدیریت آن‌ها کمک می‌کند. پلنوین تمامی نیازهای یک کسب‌وکار را برای پیشبرد و بهینه کردن کارها تامین می‌کند و با ارائه گزارش‌های کامل، به شما در بازاریابی و کسب درآمد بیشتر کمک می‌کند.

چشم‌انداز پلنوین

پلنوین در نظر دارد تا با ارائه ابزارهای یکپارچه، همه نیازهای شما را در قالب این پلتفرم جامع برطرف کند. ما بر این باور هستیم که باید بستری فراهم کنیم تا مدیریت، تبلیغات و جذب مشتری را برای شما ساده کنیم.

ماموریت پلنوین

ما تمامی نیازهای شما برای مدیریت یک کسب و کار خدمات محور را در قالب یک پلتفرم یک‌پارچه، برطرف می‌کنیم و به شما در جذب و نگهداشت مشتری و تبلیغات هدفمند کمک می‌کنیم.