نرم افزار مدیریت و رزرو آنلاین مناسب سالن عروس

دوست دارید سالن عروس خود را به خوبی مدیریت کرده و علاوه بر آن برند خود را به بهترین شکل ممکن مطرح کنید؟ پس نیاز به یک نرم افزار نوبت دهی اینترنتی ویژه سالن عروس دارید! ما در پلنوین به شما کمک می‌کنیم تا سالن عروس خود را به شکلی صحیح و آن‌طور که خواسته شماست مطرح کنید و از همه مهم‌تر مدیریت آن را ساده‌تر کنید. چون دیگر زمان آن‌که همه چیز را تلفنی پیش ببرید و نوبت بدهید گذشته! دنیا به‌سرعت به سمت فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی و شما هم باید پا به پای آن پیش بروید!

خدمات خود را آنلاین بفروشید و نوبت دهی اینترنتی داشته باشید!

ما یک صفحه اینترنتی در اختیار شما قرار می‌دهیم که مشتریان شما می‌توانند خدمات شما را مشاهده کرده، نوبت خود را در زمان مورد نظر رزرو کرده و در نهایت با پرداخت آنلاین خدمات شما را تهیه کنند. به همین سادگی کارهای خود را بسیار راحت‌تر می‌کنید و روی برند و کسب‌وکار خود تمرکز بیشتر می‌کنید. ما در پلنوین همه نیازهای شما را برآورده خواهیم کرد!

از شبکه‌های اجتماعی هدف‌مندتر استفاده کنید!

ما در پلنوین به شما کمک می‌کنیم که حضوری هدفمند در فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی داشته باشید و مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کنید. ما کمک می‌کنیم تا مخاطب خود در شبکه‌های اجتماعی را راحت‌تر به مشتری تبدیل کنید. کافی است آدرس اینترنتی صفحه خود را در اینستاگرام قرار دهید تا مشتری با ورود به صفحه خدمات شما را مشاهده و درخواست کند.

اطلاعات جامعی از مشتریان خود داشته باشید!

با ثبت اطلاعات دقیق مشتریان دید بهتری نسبت به فرآیند کاری و جلب رضایت آنها داشته باشید . شما می‌توانید اطلاعات جامعی از مشتریان مانند سوابق بیماری ، فرم رضایت نامه و موارد دیگر را در یک پرونده دیجیتال داشته باشید .

چرا پلنوین بستری ایده‌ال برای مدیریت سالن عروس است؟

نوبت دهی اینترنتی

داشتن یک سیستم نوبت دهی اینترنتی، کارهای وقت‌گیر و تماس‌های تلفنی شما را بسیار کاهش می‌دهد و به کارها نظم می‌دهد.

صرفه جویی در زمان و منابع

چقدر از زمان شما بابت پاسخگویی به تماس‌های تلفنی و نوبت دادن به مشتریانتان هدر می‌رود؟ ما تضمین می‌کنیم که استفاده از پلنوین، تا ۷۵% در زمان و منابع شما صرفه جویی می‌کند!

مدیریت آسان مشتری‌ها

تا به حال فکر کرده‌اید که چه تعداد مشتری دارید و چه تعداد از آن‌ها به صورت مرتب از خدمات شما استفاده می‌کنند؟ وقت آن رسیده است تا آمار دقیقی از مشتریان خود داشته باشید و آن‌ها را بهتر مدیریت کنید!

ابزار بازاریابی ساده و قدرتمند

همیشه به فکر مشتریانتان باشید و آن‌ها را از دست ندهید. ما ابزارهایی مانند ارائه کد تخفیف در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید راحت‌تر و بیشتر خدمات خود را بفروشید!

برندینگ بهتر

برند شما بسیار مهم است. با داشتن یک سیستم نوبت دهی اینترنتی می‌توانید برند خود را بهتر نمایش دهید و این حس را به مشتری خود بدهید که کسب‌وکار مدرن و پیش‌رو هستید!

یادآوری و اطلاع رسانی

دیگر اجازه ندهید مشتریان شما نوبت خود را فراموش کنند. ما به طور خودکار به آن‌ها پیامک یادآوری ارسال می‌کنیم تا به موقع برای دریافت خدماتشان حاضر باشند.

چرا پلنوین بهترین انتخاب برای آرایشگاه شماست؟

۱۴ روز رایگان

ابتدا همه خدمات پلنوین را رایگان امتحان کنید تا مطمئن شوید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم

پشتیبانی بسیار قوی

ما معمولا در کمتر از شش دقیقه به شما پاسخ می‌دهیم و مشکلتان را حل می‌کنیم!

ابزار بازاریابی

ما امکانات ویژه‌ای برای بازاریابی بهتر و هدفمندتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سئو قدرتمند

صفحات اختصاصی ما مناسب موتورهای جستجو طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوید!

تقویم کاری

به راحتی و از هر مکانی می‌توانید وضعیت زمانبندی و رزرو‌ها را مشاهده و مدیریت کنید .

صفحه اختصاصی یا ویجت

در یک چشم به هم زدن یا صفحه اختصاصی خودتان را داشته باشید یا پلنوین را در سایت خود داشته باشید!

پلنوین را برای ۱۴ روز رایگان تجربه کنید