نرم افزار مدیریت و رزرو آنلاین

مناسب آرایشگاه‌های مردانه

دوست دارید آرایشگاه خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید؟ به شما تبریک می‌گوییم! چون به مکان درستی آمده‌اید! پلنوین یک نرم افزار نوبت دهی آرایشگاه با امکانات فراوان است. ما در پلنوین به شما کمک می‌کنیم تا مشتریان‌تان را آسان‌تر مدیریت کنید، نوبت دهی‌های خود ساده‌تر مدیریت کرده و آن را آنلاین کنید و از همه مهم‌تر از ظرفیت فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی به آسانی بهره ببرید. چگونه؟ با ما همراه باشید تا برایتان توضیح دهیم!

با پلنوین سیستم رزرواسیون و نوبت دهی اینترنتی داشته باشید!

از مراجعه‌های حضوری یا تماس‌های تلفنی گاه و بی‌گاه برای دریافت وقت خسته شده‌اید؟ وقت آن رسیده تا دفتر تقویم نوبت دهی خود را دور بیندازید! چون ما در پلنوین همه چیز را برای شما ساده، خودکار و آنلاین می‌کنیم. ما یک سیستم رزرواسیون دقیق و جذاب در اختیار شما قرار می‌دهیم که می‌توانید هم خودتان آن را مدیریت کنید و هم مشتریانتان در زمان‌های خالی شما درخواست نوبت کنند! با تقویم کاری پلنوین کار شما برای همیشه ساده و آسان‌تر خواهد شد.

سایت اینترنتی و اختصاصی خود را داشته باشید!

تنها با صرف چند دقیقه زمان، یک سایت اختصاصی و کاربردی برای آرایشگاه مردانه خود طراحی کنید. شما در وبسایت خود می‌توانید خدمات خود را تعریف و مدیریت کنید. توضیحات لازم را درج کرده و عکس‌های مرتبط را بارگذاری کنید.در نهایت قابلیت رزرواسیون و نوبت دهی آنلاین را به همراه پرداخت آنلاین فعال کنید. ما حتی می‌توانیم یک سایت متناسب با نیاز شما طراحی کنیم!

از شبکه‌های اجتماعی هدف‌مندتر استفاده کنید!

ما در پلنوین به شما کمک می‌کنیم که حضوری هدفمند در فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی داشته باشید و مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کنید. ما کمک می‌کنیم تا مخاطب خود در شبکه‌های اجتماعی را راحت‌تر به مشتری تبدیل کنید. کافی است آدرس اینترنتی صفحه خود را در اینستاگرام قرار دهید تا مشتری با ورود به صفحه خدمات شما را مشاهده و درخواست کند.

اطلاعات جامعی از مشتریان خود داشته باشید!

با ثبت اطلاعات دقیق مشتریان دید بهتری نسبت به فرآیند کاری و جلب رضایت آنها داشته باشید . شما می‌توانید اطلاعات جامعی از مشتریان مانند سوابق بیماری ، فرم رضایت نامه و موارد دیگر را در یه پرونده دیجیتال داشته باشید .

چرا پلنوین بستری ایده‌ال برای مدیریت آرایشگاه‌های مردانه است؟

نوبت دهی اینترنتی

نوبت دهی اینترنتی روز به روز در حال محبوب‌تر شدن است و کسب‌وکارهایی مثل سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها به این سمت در حال حرکت هستند! وقت آن رسیده که شما پیشرو باشید و نوبت دهی خود را اینترنتی کنید!

صرفه جویی در زمان و منابع

چقدر از زمان شما بابت پاسخگویی به تماس‌های تلفنی و نوبت دادن به مشتریانتان هدر می‌رود؟ ما تضمین می‌کنیم که استفاده از پلنوین، تا ۷۵% در زمان و منابع شما صرفه جویی می‌کند!

مدیریت آسان مشتری‌ها

تا به حال فکر کرده‌اید که چه تعداد مشتری دارید و چه تعداد از آن‌ها به صورت مرتب از خدمات شما استفاده می‌کنند؟ وقت آن رسیده است تا آمار دقیقی از مشتریان خود داشته باشید و آن‌ها را بهتر مدیریت کنید!

ابزار بازاریابی ساده و قدرتمند

همیشه به فکر مشتریانتان باشید و آن‌ها را از دست ندهید. ما ابزارهایی مانند ارائه کد تخفیف در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید راحت‌تر و بیشتر خدمات خود را بفروشید!

فروش و پرداخت آنلاین

این موضوع که می‌توانید قبل از ارائه خدمات، پول آن را دریافت کنید، بسیار جذاب است! ما در پلنوین به شما این امکان را می‌دهیم تا درگاه اختصاصی خودتان را داشته باشید!

یادآوری و اطلاع رسانی

دیگر اجازه ندهید مشتریان شما نوبت خود را فراموش کنند. ما به طور خودکار به آن‌ها پیامک یادآوری ارسال می‌کنیم تا به موقع برای دریافت خدماتشان حاضر باشند.

چرا پلنوین بهترین انتخاب برای آرایشگاه شماست؟

۱۴ روز رایگان

ابتدا همه خدمات پلنوین را رایگان امتحان کنید تا مطمئن شوید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم

پشتیبانی بسیار قوی

ما معمولا در کمتر از شش دقیقه به شما پاسخ می‌دهیم و مشکلتان را حل می‌کنیم!

ابزار بازاریابی

ما امکانات ویژه‌ای برای بازاریابی بهتر و هدفمندتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سئو قدرتمند

صفحات اختصاصی ما مناسب موتورهای جستجو طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوید!

تقویم کاری

به راحتی و از هر مکانی می‌توانید وضعیت زمانبندی و رزرو‌ها را مشاهده و مدیریت کنید .

صفحه اختصاصی یا ویجت

در یک چشم به هم زدن یا صفحه اختصاصی خودتان را داشته باشید یا پلنوین را در سایت خود داشته باشید!

پلنوین را برای ۱۴ روز رایگان تجربه کنید