نرم افزار مدیریت و رزرو آنلاین

مناسب سالن ناخن

دوست دارید آرایشگاه خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید؟ به شما تبریک می‌گوییم! چون به مکان درستی آمده‌اید! ما در پلنوین به شما کمک می‌کنیم تا مشتریان‌تان را آسان‌تر مدیریت کنید، نوبت دهی‌های خود ساده‌تر مدیریت کرده و آن را آنلاین کنید و از همه مهم‌تر از ظرفیت فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی به آسانی بهره ببرید. چگونه؟ با ما همراه باشید تا برایتان توضیح دهیم!

با پلنوین سیستم رزرواسیون و نوبت دهی اینترنتی داشته باشید!

تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که چقدر از زمان خود را صرف جواب دادن به تماس‌های تلفنی برای وقت دادن می‌کنید. تا حالا چقدر دفتر نوبت‌دهی خود را این ور و آن‌ور کرده‌اید تا بتوانید یک مشتری را بیندازید؟ با پلنوین دیگر این کارهای خسته‌کننده را فراموش خواهید کرد. چون ما یک نرم‌افزار نوبت‌دهی و رزرواسیون حرفه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهند که امکانات بسیار جذابی دارد. با پلنوین مشریان شما خودشان می‌توانند بر اساس زمان‌های خالی شما نوبت دهی خود را رزرو کنند یا این‌که خودتان می‌توانید کنترل را در دست داشته باشید و این‌ کار را به سادگی برای آن‌ها انجام دهید!

سایت اینترنتی و اختصاصی خود را داشته باشید!

داشتن یک وب‌سایت اینترنتی زیبا و هدفمند دیگر نیازمند تخصص و هزینه زیاد نیست! ما یه صفحه اینترنتی کاربردی و اختصاصی در اختیار شما قرار می‌دهیم که می‌توانید آن را مطابق میل خود تغییر داده، خدمات خود را تعریف کرده، توضیحات و عکس‌های نمونه قرار دهید و در نهایت قابلیت رزرواسیون و نوبت‌دهی را همراه با درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی خودتان فعال کنید! همه این موارد تنها با صرف چند دقیقه امکان پذیر خواهد بود!

از شبکه‌های اجتماعی هدف‌مندتر استفاده کنید!

این روزها شبکه‌های اجتماعی نقش پررنگی در دیده‌ شدن بیشتر کسب‌وکار ها دارند. ما به شما کمک می‌کنیم تا در شبکه‌های اجتماعی و فضای دیجیتال حضوری موثرتر داشته باشید. ما در پلنوین به شما کمک می‌کنیم حتی زمانی هم که آنلاین نیستید بتوانید مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کنید!

اطلاعات جامعی از مشتریان خود داشته باشید!

با ثبت اطلاعات دقیق مشتریان دید بهتری نسبت به فرآیند کاری و جلب رضایت آنها داشته باشید . شما می‌توانید اطلاعات جامعی از مشتریان مانند سوابق بیماری ، فرم رضایت نامه و موارد دیگر را در یه پرونده دیجیتال داشته باشید .

چرا پلنوین بستری ایده‌ال برای مدیریت سالن‌های ناخن است؟

نوبت دهی اینترنتی

نوبت دهی اینترنتی روز به روز در حال محبوب‌تر شدن است و کسب‌وکارهایی مثل سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها به این سمت در حال حرکت هستند! وقت آن رسیده که شما پیشرو باشید و نوبت دهی خود را اینترنتی کنید!

صرفه جویی در زمان و منابع

چقدر از زمان شما بابت پاسخگویی به تماس‌های تلفنی و نوبت دادن به مشتریانتان هدر می‌رود؟ ما تضمین می‌کنیم که استفاده از پلنوین، تا ۷۵% در زمان و منابع شما صرفه جویی می‌کند!

مدیریت آسان مشتری‌ها

تا به حال فکر کرده‌اید که چه تعداد مشتری دارید و چه تعداد از آن‌ها به صورت مرتب از خدمات شما استفاده می‌کنند؟ وقت آن رسیده است تا آمار دقیقی از مشتریان خود داشته باشید و آن‌ها را بهتر مدیریت کنید!

ابزار بازاریابی ساده و قدرتمند

همیشه به فکر مشتریانتان باشید و آن‌ها را از دست ندهید. ما ابزارهایی مانند ارائه کد تخفیف در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید راحت‌تر و بیشتر خدمات خود را بفروشید!

فروش و پرداخت آنلاین

این موضوع که می‌توانید قبل از ارائه خدمات، پول آن را دریافت کنید، بسیار جذاب است! ما در پلنوین به شما این امکان را می‌دهیم تا درگاه اختصاصی خودتان را داشته باشید!

یادآوری و اطلاع رسانی

دیگر اجازه ندهید مشتریان شما نوبت خود را فراموش کنند. ما به طور خودکار به آن‌ها پیامک یادآوری ارسال می‌کنیم تا به موقع برای دریافت خدماتشان حاضر باشند.

چرا پلنوین بهترین انتخاب برای آرایشگاه شماست؟

۱۴ روز رایگان

ابتدا همه خدمات پلنوین را رایگان امتحان کنید تا مطمئن شوید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم

پشتیبانی بسیار قوی

ما معمولا در کمتر از شش دقیقه به شما پاسخ می‌دهیم و مشکلتان را حل می‌کنیم!

ابزار بازاریابی

ما امکانات ویژه‌ای برای بازاریابی بهتر و هدفمندتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سئو قدرتمند

صفحات اختصاصی ما مناسب موتورهای جستجو طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوید!

تقویم کاری

به راحتی و از هر مکانی می‌توانید وضعیت زمانبندی و رزرو‌ها را مشاهده و مدیریت کنید .

صفحه اختصاصی یا ویجت

در یک چشم به هم زدن یا صفحه اختصاصی خودتان را داشته باشید یا پلنوین را در سایت خود داشته باشید!

پلنوین را برای ۱۴ روز رایگان تجربه کنید