نرم افزار مدیریت و نوبت دهی پزشکان با ده‌ها امکانات جانبی

راه حلی کامل و  ایده‌آل برای
پزشکان و تمامی مراکز درمانی

مطب و کلینیک‌های پزشکی
دندان‌پزشکی
دامپزشکی
فیزیوتراپی
بیمارستان‌ها

چرا پلنوین پلتفرمی ایده‌ال برای نوبت دهی آنلاین پزشکان است؟

نوبت دهی آنلاین

وقت خود را از حالا برای آینده برنامه‌ریزی کنید. نوبت دهی آنلاین به شما کمک می‌کند تا علاوه بر فروش بیشتر، به روال کاری خود نظم دهید.

فروش بیشتر

با پلنوین از قدرت شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید و مخاطبان خود را راحت و بدون دردسر به مشتری تبدیل کنید.

فرم‌های اختصاصی

با ساختن فرم‌های اختصاصی در هنگام ثبت نام بیماران، اطلاعات مورد نیاز خود را از قبل از حضور آن‌ها دریافت کنید.

پروفایل بیماران

تمامی بیماران و سوابق آن‌ها را یکجا مشاهده کنید. آن‌ها را راحت‌تر مدیریت کرده و کنترل بهتری روی مدیریت آن‌ها داشته باشید.

افزایش بهره‌وری

با پلنوین نوبت‌ دهی دستی و تلفنی را کنار بگذارید و به امورات خود نظم بدهید. همیشه آنلاین باشید و نوبت دهی را بدون نیاز

یادآوری و اطلاع رسانی

اجازه ندهید تا بیماران شما، تاریخ و ساعت ویزیت‌ها را از یاد ببرند. با ارسال پیامک‌های خودکار، آن‌ها نسبت به هر موردی مطلع کنید.

در وقت خود صرفه‌جویی و مدیریت مطب یا کلینیک خود را ساده کنید

تمرکزتان را روی مراقبت و بهبود بیمارانتان بگذارید!

هسته اصلی راه‌اندازی یک مطب، کلینیک پزشکی یا مرکز سلامتی، سلامت و رفاه بیماران است. با این حال در حرفه‌ پزشکی نیاز به موشکافی شدید و گزارش و امنیت دقیق دارید. شما با خیال راحت می‌توانید به سامانه نوبت دهی آنلاین پزشکان پلنوین اعتماد کنید و سیستم رزرو آنلاین و برنامه ریزی خود را به ما بسپارید و روی درمان بیماران خود تمرکز کنید.

مدیریت مشتریان

لیست مرتب و منظمی از بیماران خود داشته باشید. سوابق، رزروها، لغوها و تغییرات را کنترل کنید و با ارسال پیامک‌های یادآوری آن‌ها را از نوبت‌های آینده مطلع کنید.

مدیریت راحت و بی‌دردسر

همیشه درجریان نوبت دهی بیماران خود باشید. میزان فروش، عملکرد کارکنان، خدمات پرفروش و... را در هر زمان و مکانی از طریق پلنوین مشاهده کنید!

حضور هدفمند در شبکه‌ای اجتماعی

وقتی شما این امکان را داشته باشید که به صورت خودکار مخاطبان خود را در شبکه‌های اجتماعی به مشتری تبدیل کنید، حضورتان در این شبکه‌ها کاملا هدفمند است.

ما آماده کمک به شماییم

تیم پشتیبانی و چت آنلاین پلنوین همیشه در دسترس شما هستند. همچنین در قسمت آموزش، ما همه چیز را برای شما توضیح داده‌ایم.

پلنوین بهترین نرم افزار مدیریت و نوبت دهی پزشکان را برای شما آماده کرده است!

دنبال بهترین سیستم نوبت دهی مطب یا کلینیک هستید؟ آن را پیدا کرده‌اید! پلنوین امکاناتی در اختیار شما قرار می‌دهد تا به راحت‌ترین شکل ممکن، مطب خود را مدیریت کرده و نوبت دهی اینترنتی داشته باشید! ما در پلنوین یک نرم افزار نوبت دهی مطب در اختیار شما قرار می‌دهیم تا هم بتوانید نوبت دهی آنلاین داشته باشید و هم بتوانید مدیریت نوبت‌ها را بر عهده گرفته و به ساده‌ترین شکل ممکن آن‌ها را مدیریت کنید!

نوبت دهی آنلاین به بهترین شکل ممکن!

ما یه یک سایت اختصاصی با برند و لوگو شما در اختیارتان قرار می‌دهیم که می‌توانید ساعات کاری، پرسنل و همه خدمات خود را به سادگی در آن تعریف کرده، نمونه کاریتان را قرار دهید و نوبت دهی آنلاین داشته باشید. بیماران و مراجعه‌کنندگان شما می‌توانند با مراجعه به صفحه اختصاصی شما خدمات و زمان آزاد شما را مشاهده کرده و نوبت خود را ثبت کنند یا این‌که می‌توانید از طریق پنل مدیریتی پلنوین کنترل همه چیز را برعهده بگیرید و تنها با چند کلیک ساده برای مراجعه کنندگان خود نوبت ثبت کنید! با ثبت هر نوبت یک پیامک به مراجعه کنندگان ارسال می‌شود که تا تاریخ و ساعت نوبت آن‌ها را اطلاع می‌دهد.

با تقویم آنلاین پلنوین همیشه در راس امور هستید!

با پلنوین دیگر نیازی دفترچه یادداشت نوبت‌ها یا فایل اکسل نوبت دهی ندارید! ما یک تقویم کاری آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهیم که همیشه و از طریق موبایل، تبلت یا کامپیوتر در اختیار شماست! شما با مشاهده این تقویم می‌توانید همه نوبت‌ها را مشاهده و در صورت نیاز آن‌ها را مدیریت کنید!

سایر امکانات پلنوین

پلنوین فقط یک سیستم نوبت دهی مطب نیست! پلنوین می‌تواند به عنوان یک نرم افزار مدیریت مطب یا کلینیک هم باشد! شما با پلنوین شما به پروفایل همه بیماران و مراجعه‌کنندگان خود دسترسی خواهید داشت و با ارسال پیامک‌ و ایمیل یادآوری نوبت، مطمئن خواهید شد که دیگر کسی نوبت خود را فراموش نخواهد کرد! شما می‌توانید بعد از ارائه خدمات با ارسال پیامک از مراجعه‌کنندگان خود نظرسنجی کنید. ما در پلنوین امکاناتی در اختیار شما قرار می‌دهید تا بسیاری از کارها به صورت خودکار و بدون هرگونه خطا انجام شوند. ما حتی به فکر بازاریابی شما هم هستیم. با پلنوین می‌توانید از قدرت شبکه‌های اجتماعی هدفمندتر استفاده کنید. با امکاناتی که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم می‌توانید مخاطبان خود را راحت‌تر به مشتری تبدیل کنید.

چرا پلنوین بهترین سامانه نوبت دهی پزشکان است؟

۱۴ روز رایگان

ابتدا همه خدمات پلنوین را رایگان امتحان کنید تا مطمئن شوید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم!

پشتیبانی بسیار قوی

ما معمولا در کمتر از شش دقیقه به شما می‌دهیم و مشکلتان را حل می‌کنیم!

ابزار بازاریابی

ما امکانات ویژه‌ای برای بازاریابی بهتر و هدفمندتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سئو قدرتمند

صفحات اختصاصی ما مناسب موتورهای جستجو طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوید!

تقویم کاری

به راحتی و از هر مکانی می‌توانید وضعیت زمانبندی و رزرو‌ها را مشاهده و مدیریت کنید .

صفحه اختصاصی یا ویجت

در یک چشم به هم زدن یا صفحه اختصاصی خودتان را داشته باشید یا پلنوین را در سایت خود داشته باشید!

با اپلیکیشن پلنوین، مدیریت کسب‌وکار از همیشه ساده‌تر است!

هر جای دنیا که باشید کسب‌وکارتان را می‌توانید از طریق اپ پلنوین مدیریت کنید. مدیریت مالی، مدیریت پرسنل، مدیریت رزروها و نوبت‌ها و… از طریق اپ پلنوین ممکن خواهد بود.

پلنوین را برای ۱۴ روز رایگان تجربه کنید