نرم افزار مدیریت و رزرو آنلاین
مناسب کلینیک‌های زیبایی

اداره کردن یک مطب زیبایی با مراجعه‌کنندگان متعدد دردسر شیرینی است که نیاز به تمرکز و وقت زیاد دارد. ما در پلنوین با ارائه بهترین تکنولوژی روز دنیا به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین شکل ممکن هم مطب یا کلینیک زیبایی خود را مدیریت کنید هم برند خود را به جذاب‌ترین شکل ممکن معرفی کنید. شما با پلنوین تمام آن‌چه که برای مدیریت خودکار مراجعه کنندگان، نوبت‌دهی به آن‌ها و جمع‌آوری اطلاعات آن‌ها نیاز دارید را در اختیار خواهید داشت.

با پلنوین سیستم رزرواسیون و نوبت دهی اینترنتی داشته باشید!

ما یک صفحه اینترنتی در اختیار شما قرار می‌دهیم که می‌تواند به عنوان سایت یا بخشی از وب‌سایت شما کار کند. مراجعه‌کنندگان شما می‌توانند با مراجعه به این صفحه خدمات شما را مشاهده و نوبت خود را در زمانی که وقت شما آزاد است رزرو کنند. به همین سادگی کارهای خود را بسیار راحت‌تر می‌کنید و روی برند و کسب‌وکار خود تمرکز بیشتر می‌کنید. ما در پلنوین همه نیازهای شما را برآورده خواهیم کرد!

سایت اینترنتی و اختصاصی خود را داشته باشید!

داشتن یک وب‌سایت اینترنتی زیبا و هدفمند دیگر نیازمند تخصص و هزینه زیاد نیست! ما یه صفحه اینترنتی کاربردی و اختصاصی در اختیار شما قرار می‌دهیم که می‌توانید آن را مطابق میل خود تغییر داده، خدمات خود را تعریف کرده، توضیحات و عکس‌های نمونه قرار دهید و در نهایت قابلیت رزرواسیون و نوبت‌دهی را همراه با درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی خودتان فعال کنید! همه این موارد تنها با صرف چند دقیقه امکان پذیر خواهد بود!

از شبکه‌های اجتماعی هدف‌مندتر استفاده کنید!

حتما شما هم در حساب اینستاگرامی مرکز زیبایی خود مخاطبان زیادی دارید که دوست دارید با آن‌ها ارتباط بهتر برقرار کرده و راحت‌تر آن‌ها را به مشتری تبدیل کنید. ما هم به شما کمک می‌کنیم تا در شبکه‌های اجتماعی و فضای دیجیتال حضوری موثرتر داشته باشید.

اطلاعات جامعی از مشتریان خود داشته باشید!

با ثبت اطلاعات دقیق مشتریان دید بهتری نسبت به فرآیند کاری و جلب رضایت آنها داشته باشید . شما می‌توانید اطلاعات جامعی از مشتریان مانند سوابق بیماری ، فرم رضایت نامه و موارد دیگر را در یه پرونده دیجیتال داشته باشید .

چرا پلنوین بستری ایده‌ال برای مدیریت کلینیک‌های زیبایی است؟

نوبت دهی اینترنتی

نوبت دهی اینترنتی روز به روز در حال محبوب‌تر شدن است و کسب‌وکارهایی مثل کلینیک و مطب‌های زیبایی به این سمت در حال حرکت هستند! وقت آن رسیده که شما پیشرو باشید و نوبت دهی خود را اینترنتی کنید!

برند خود را تقویت کنید

چقدر از زمان شما بابت پاسخگویی به تماس‌های تلفنی و نوبت دادن به مشتریانتان هدر می‌رود؟ ما تضمین می‌کنیم که استفاده از پلنوین، تا ۷۵% در زمان و منابع شما صرفه جویی می‌کند!

مدیریت آسان مشتری‌ها

تا به حال فکر کرده‌اید که چه تعداد مشتری دارید و چه تعداد از آن‌ها به صورت مرتب از خدمات شما استفاده می‌کنند؟ وقت آن رسیده است تا آمار دقیقی از مشتریان خود داشته باشید و آن‌ها را بهتر مدیریت کنید!

ابزار بازاریابی ساده و قدرتمند

همیشه به فکر مشتریانتان باشید و آن‌ها را از دست ندهید. ما ابزارهایی مانند ارائه کد تخفیف در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید راحت‌تر و بیشتر خدمات خود را بفروشید!

فروش و پرداخت آنلاین

این موضوع که می‌توانید قبل از ارائه خدمات، پول آن را دریافت کنید، بسیار جذاب است! ما در پلنوین به شما این امکان را می‌دهیم تا درگاه اختصاصی خودتان را داشته باشید!

یادآوری و اطلاع رسانی

دیگر اجازه ندهید مشتریان شما نوبت خود را فراموش کنند. ما به طور خودکار به آن‌ها پیامک یادآوری ارسال می‌کنیم تا به موقع برای دریافت خدماتشان حاضر باشند.

چرا پلنوین بهترین انتخاب برای آرایشگاه شماست؟

۱۴ روز رایگان

ابتدا همه خدمات پلنوین را رایگان امتحان کنید تا مطمئن شوید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم

پشتیبانی بسیار قوی

ما معمولا در کمتر از شش دقیقه به شما پاسخ می‌دهیم و مشکلتان را حل می‌کنیم!

ابزار بازاریابی

ما امکانات ویژه‌ای برای بازاریابی بهتر و هدفمندتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سئو قدرتمند

صفحات اختصاصی ما مناسب موتورهای جستجو طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوید!

تقویم کاری

به راحتی و از هر مکانی می‌توانید وضعیت زمانبندی و رزرو‌ها را مشاهده و مدیریت کنید .

صفحه اختصاصی یا ویجت

در یک چشم به هم زدن یا صفحه اختصاصی خودتان را داشته باشید یا پلنوین را در سایت خود داشته باشید!

پلنوین را برای ۱۴ روز رایگان تجربه کنید