سیستم نوبت دهی آنلاین مناسب آزمایشگاه ها

شما هم دوست دارید همه چیز طبق برنامه و منظم پیش برود؟ پس به جای درستی آمده‌اید! ما در پلنوین یک سیستم نوبت دهی آزمایشگاه در اختیارتان قرار می‌دهیم که مشتریان شما می‌توانند آنلاین و اینترنتی زمان مورد نظر خود را رزرو کنند. این کار باعث می‌شود تا از همهمه و شلوغی بیش از حد در آزمایشگاه شما جلوگیری کند! سیستم نوبت دهی پلنوین امکانات بسیاری دارد که در ادامه آن‌ها را توضیح می‌دهیم!

از یک سیستم نوبت دهی آزمایشگاه چه انتظاراتی دارید؟

ما در پلنوین کمک می‌کنیم تا فرآیندهای مورد نظر شما را به بهترین شکل پیاده کنیم! شما با کمک پلنوین می‌توانید خدمات خود را در صفحه‌ای ما در اختیار شما قرار می‌دهیم تعریف کرده و نوبت دهی آنلاین را برای همه آن‌ها فراهم کنید! مراجعه کننده شما با مراجعه به این صفحه خدمات یا ساعت مراجعه مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را رزرو می‌کند. در این مرحله شما می‌توانید تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از مراجعه کننده دریافت کرده! مراجعه کننده شما در زمان مورد نظر و بدون اتلاف وقت وارد آزمایشگاه شما شده، آزمایش مورد نظر خود را انجام داده و خارج می‌شود!

خدمات آزمایش در محل را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید!

خدمات آزمایش در محل هم ارائه می‌کنید؟ با پلنوین آن را به سادگی هر چه تمام‌تر مدیریت کنید تا خیال‌تان از بابت همه چیز راحت باشد! با پلنوین شما مطمئن خواهید بود که زمان و منابع صرفه‌جویی خواهید کرد و علاوه بر تکنسین مناسب را برای آزمایش و نمونه‌گیری ارسال خواهید کرد. مشتری شما از دریافت خدمات خوب و در زمان مناسب از شما راضی خواهد بود!

بهترین تجربه ممکن را برای خود و مراجعه‌کنندگان خود خلق کنید!

همه کسب‌وکارها دوست دارند تا بهترین تجربه ممکنه را برای خود و مراجعه‌کنندگان خود خلق کنند! ما به خوبی متوجه این موضوع هستیم که شما نیاز به بهره‌وری مناسب از دستگاه‌ها و تکنسین‌های خود هستید تا بتوانید در زمان و منابع صرفه‌جویی کنید و به شما کمک می‌کنیم تا به این امر دست پیدا کنید و در نهایت بهترین تجربه را برای خود و مراجعه‌کننده خود خلق کنید!

چرا پلنوین بهترین انتخاب برای نوبت دهی یک آزمایشگاه است؟

نوبت دهی و وقت‌دهی آنلاین

نوبت دهی اینترنتی یک روش نوین و خلاقانه برای جلوگیری از ازدحام و اتلاف وقت است! ما در پلنوین بهترین نرم افزار نوبت دهی در ایران را در اختیار شما قرار می‌دهیم!

پیامک‌های یادآوری ارسال کنید

پلنوین با ارسال خودکار پیامک‌های یادآوری نوبت به مراجعه کنندگان شما تا ۸۰ درصد از عدم حضور یا عدم حضور به موقع جلوگیری می‌کند!

تقویم آنلاین و داشبورد مدیریتی قدرتمند

ما یک تقویم آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهیم که همیشه در کنار شماست و می‌توانید به راحتی حجم کاری خود را مشاهده و مدیریت کنید! داشبورد مدیریتی پلنوین همه امکاناتی را که برای یک مدیریت بی‌دغدغه نیاز دارید، فراهم می‌کند!

دریافت اطلاعات تکمیلی

قبل از انجام آزمایش نیاز به دریافت اطلاعات خاصی هستید؟ ما به شما اجازه می‌دهیم تا فرم‌های تکمیلی ایجاد کنید تا مراجعه کنندگان در زمان ثبت نام اطلاعات مورد نظر شما را وارد کنند!

پرداخت آنلاین

شما می‌توانید به راحتی درگاه بانکی اختصاصی خودتان را داشته باشید و پرداخت آنلاین را نسبت به خدماتی که ارائه می‌دهید فعال کنید!

بهره وری مناسب از دستگاه‌های شما

با کمک پلنوین می‌توانید طوری برنامه‌ریزی کنید که دستگاه‌‎های تخصصی آزمایشگاه بدون اتلاف وقت و هدر رفت انرژی بیشترین بهره ‌وری را داشته باشند.

چرا پلنوین بهترین انتخاب برای آرایشگاه شماست؟

۱۴ روز رایگان

ابتدا همه خدمات پلنوین را رایگان امتحان کنید تا مطمئن شوید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم

پشتیبانی قدرتمند

ما معمولا در کمتر از شش دقیقه به شما پاسخ می‌دهیم و مشکلتان را حل می‌کنیم!

ابزار بازاریابی

ما امکانات ویژه‌ای برای بازاریابی بهتر و هدفمندتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سئو قدرتمند

صفحات اختصاصی ما مناسب موتورهای جستجو طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوید!

تقویم کاری

به راحتی و از هر مکانی می‌توانید وضعیت زمانبندی و رزرو‌ها را مشاهده و مدیریت کنید .

صفحه اختصاصی یا ویجت

در یک چشم به هم زدن یا صفحه اختصاصی خودتان را داشته باشید یا پلنوین را در سایت خود داشته باشید!

پلنوین را برای ۱۴ روز رایگان تجربه کنید