نرم افزار مدیریت و نوبت دهی آنلاین مطب روانپزشکی، روانشناسی و مراکز مشاوره

 

در دنیایی که بسیاری زندگی پراسترس و پر مشغله‌ای را سپری می‌کنند، ارتباط داشتن با یک روانشناس و مشاور، یکی از نیازهای اصلی آن‌ها به شما می‌رود. شما به عنوان یک مشاوره حرفه‌ای دوست دارید بهترین شرایط را برای مراجعه کنندگان خود فراهم کنید و به آن‌ها کمک کنید تا راحت‌تر مشکلات خود را پشت سر بگذراند. داشتن یک سیستم مدیریت قرار ملاقات می‌تواند از همان ابتدا در روحیه مراجعه کننده شما اثر مثبت داشته باشد!

 

با پلنوین یک سایت و داشبورد اختصاصی مدیریت نوبت دهی و وقت دهی داشته باشید!

شما با پلنوین حق انتخاب و قدرت مدیریت بالایی در اختیار خواهید داشت. ما یک صفحه اینترنتی اختصاصی در اختیار شما قرار می‌دهیم که می‌توانید آن را به سایت اختصاصی خود متصل کنید یا از آن به عنوان سایت اختصاصی خود استفاده کنید. ما به شما حق انتخاب می‌دهیم تا خودتان با استفاده از داشبورد مدیریتی خود در پلنوین مراجعه‌کنندگان خود را مدیریت کرده و به آن‌ها وقت بدهید یا به آن‌ها حق انتخاب دهید تا وقت مورد نظر خود را با توجه به زمان خالی شما ثبت کنند!

با تقویم کاری آنلاین، مدیریت کار بسیار لذت‌بخش خواهد بود!

شما می‌توانید درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی خود را به پلنوین متصل کرده و پرداخت آنلاین خود را فعال کنید! همچنین با امکان تعیین مهلت پرداخت و ارسال لینک پرداخت آنلاین به مراجعه کنندگان خود، هزینه مشاوره خود را به راحتی و قبل شروع مشاوره دریافت کنید!

پرداخت آنلاین با امکان تعیین مهلت پرداخت برای مراجه کنندگان داشته باشید!

شما می‌توانید درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی خود را به پلنوین متصل کرده و پرداخت آنلاین خود را فعال کنید! همچنین با امکان تعیین مهلت پرداخت و ارسال لینک پرداخت آنلاین به مراجعه کنندگان خود، هزینه مشاوره خود را به راحتی و قبل شروع مشاوره دریافت کنید!

به راحتی ارتباط تصویری و کارگاه‌های آنلاین برگزار کنید!

همه مشاوره‌های شما به صورت آنلاین برگزار می‌شود یا قصد دارید یک کارگاه آنلاین برگزار کنید؟ نه تنها جای نگرانی نیست، بلکه ما کار شما را ساده‌تر هم می‌کنیم! با پلنوین به راحتی و به صورت خودکار می‌توانید لینک جلسه آنلاین را در اختیار مراجعه‌کنندگان خود قرار دهید تا دیگر هیچ جلسه‌ای بابت ارسال لینک جلسه نداشته باشید!

چرا پلنوین بستری ایده‌ال برای مدیریت مطب‌های روانشناسی است؟

نوبت دهی و وقت‌دهی آنلاین

نوبت دهی اینترنتی روز به روز در حال محبوب‌تر شدن است و کسب‌وکارهای زیادی به این سمت در حال حرکت هستند! شما با پلنوین هم می‌توانید خودتان به مراجعه کنندگان نوبت دهید و هم به آن‎‌ها اجازه دهید تا نوبت بگیرند!

برند خود را تقویت کنید

چقدر از زمان شما بابت پاسخگویی به تماس‌های تلفنی و نوبت دادن به مراجعه کنندگان هدر می‌رود؟ ما تضمین می‌کنیم که استفاده از پلنوین، تا ۷۵% در زمان و منابع شما صرفه جویی می‌کند!

مدیریت آسان مراجعه کنندگان

تا به حال فکر کرده‌اید که چه تعداد مراجعه کننده دارید و چه تعداد از آن‌ها به صورت مرتب از خدمات شما استفاده می‌کنند؟ وقت آن رسیده است تا آمار دقیقی از داشته باشید و آن‌ها رو بهتر مدیریت کنید!

دریافت اطلاعات تکمیلی

قصد دارید قبل از شروع مشاوره، از مراجه کنندگان خود اطلاعات بیشتری دریافت کنید؟ ما به شما اجازه می‌دهیم تا فرم‌های تکمیلی ایجاد کنید تا مراجعه کنندگان در زمان ثبت نام اطلاعت مورد نظر شما را ارائه کنند!

پرداخت آنلاین

این موضوع که می‌توانید قبل از ارائه خدمات، پول آن را دریافت کنید، بسیار جذاب است! ما در پلنوین به شما این امکان را می‌دهیم تا درگاه اختصاصی خودتان را داشته باشید!

یادآوری و اطلاع رسانی زمان مشاوره

دیگر اجازه ندهید مراجعه کنندگان شما زمان مشاوره خود را فراموش کنند. ما به طور خودکار به آن‌ها پیامک یادآوری ارسال می‌کنیم تا به موقع برای دریافت خدماتشان حاضر باشند.

چرا پلنوین بهترین انتخاب برای آرایشگاه شماست؟

۱۴ روز رایگان

ابتدا همه خدمات پلنوین را رایگان امتحان کنید تا مطمئن شوید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم

پشتیبانی قدرتمند

ما معمولا در کمتر از شش دقیقه به شما پاسخ می‌دهیم و مشکلتان را حل می‌کنیم!

ابزار بازاریابی

ما امکانات ویژه‌ای برای بازاریابی بهتر و هدفمندتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سئو قدرتمند

صفحات اختصاصی ما مناسب موتورهای جستجو طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوید!

تقویم کاری

به راحتی و از هر مکانی می‌توانید وضعیت زمانبندی و رزرو‌ها را مشاهده و مدیریت کنید .

صفحه اختصاصی یا ویجت

در یک چشم به هم زدن یا صفحه اختصاصی خودتان را داشته باشید یا پلنوین را در سایت خود داشته باشید!

پلنوین را برای ۱۴ روز رایگان تجربه کنید