سامانه مدیریت و رزرو قرارهای مشاوره

مناسب مشاوران آموزشی

پلنوین پلتفرمی جامع برای مدیریت و زمان‌بندی مشاوران شماست. ما به شما کمک می‌کنیم تا آسان، ساده ارتباطات با دانش آموزان خود را مدیریت کنید، برنامه منظم برای مشاورین خود داشته باشید و در وقت خود و دانش آموزان هم صرفه‌جویی کنید. ما همچنین ابزارهای مناسبی برای ارتباط بهتر و موثرتر با دانش آموزانتان در اختیار شما قرار می‌دهیم.

یک تجربه خوب از مدیریت و برنامه‌ریزی کارها داشته باشید!

از به هم ریختگی کارها خسته شدید؟ ما یک پلتفرمی یکپارچه در اختیار شما قرار می‌دهیم که همه کارها و برنامه ریزی‌ مشاورین شما در آن ثبت و ذخیره می‌شود. شما می‌توانید یک تقویم کاری یکپارچه برای کسب و کار خود داشته باشید و همه کارها را در یک جا برنامه ریزی و زمانبندی کنید. از تماس‌های ورودی گرفته تا مراجعه‌های حضوری! ما همه درخواست‌ های دانش آموزان شما را مدیریت می‌کنیم. شما با پلنوین حتی می‌توانید ساعات کاری مشاورین خود را هم مدیریت کنید.

وب سایت اختصاصی موسسه خود را داشته باشید!

با استفاده از پلنوین، شما صاحب یک وب سایت اختصاصی رزرو و نوبت دهی خواهید شد. در وب سایت اختصاصی خود می توانید خدمات خود را گروه بندی کرده و در اختیار دانش اموزان خود قرار دهید.

هوشمندانه فرآیند رزرواسیون دانش آموزان خود را پیش ببرید!

خودتان را خیلی درگیر کارهای پیش و پا افتاده و ثبت درخواست مشاوره نکنید. در صورت نیاز می‌توانید ساعات کاری خود و همکارانتان را در پلنوین تعریف کرده و همه فرآیندهای رزرو وقت مشاوره و زمانبندی کارها را برعهده پلنوین قرار دهید. دانش آموزان می‌توانند بدون نیاز به تماس با شما و تنها با ورود به سایت اختصاصی شما و بر اساس زمان خالی موجود، رزرو خود را ثبت کنند. پس از ثبت رزرو ما پیامکی جهت اطلاع برای شما و دانش آموز ارسال می‌کنیم.

از شبکه‌های اجتماعی تا ۱۰۰% بیشتر سفارش دریافت کنید!​

ما در پلنوین به شما کمک می‌کنیم که حضوری هدفمند در فضای دیجیتال داشته باشید . ما کمک می‌کنیم تا مخاطب خود در شبکه‌های اجتماعی را راحت‌تر به دانشجو تبدیل کنید. کافی است آدرس اینترنتی صفحه خود را در ایسنتاگرام قرار دهید تا بیننده با ورود به صفحه ساعات و خدمات مشاوره شما را مشاهده و رزرو ثبت کند..

چرا پلنوین بستری ایده‌ال برای مشاوران آموزشی است؟

تقویم مشاوره آنلاین

هر کجا که باشید می‌توانید به سادگی همه قرارهای مشاوره خود را مشاهده و مدیریت کنید. می‌توانید قرارهایتان را کنسل یا قرارهای مشاوره جدیدی را ثبت کنید

یک سایت هدفمند داشته باشید

سایت شما ویترین کسب‌وکار شماست. با پلنوین می‌توانید یک سایت هدفمند داشته باشید و راحت و سریع مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کنید.

مدیریت آسان دانش آموزان

یک پرونده از همه دانشجویان خود به همراه رزروها، خدمات استفاده شده و اطلاعات مورد نیاز داشته باشید و به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

ارتباط تصویری آنلاین

برای تنظیم یک ارتباط تصویری آنلاین دیگر نگران هیچ چیز نباشید. ما کاری کرده‌ایم که تنظیم یک قرار آنلاین به راحتی آب خوردن باشد!

فروش و پرداخت آنلاین

شما می‌توانید هزینه مشاوره را به صورت آنلاین و پیش از شروع مشاوره دریافت کنید و درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی خود را داشته باشید.

یادآوری و اطلاع رسانی

دیگر اجازه ندهید دانشجویان شما قرارهای ملاقات خود را فراموش کنند. ما به طور خودکار به آن‌ها پیامک یادآوری ارسال می‌کنیم تا به موقع برای دریافت مشاوره حاضر باشند.

چرا پلنوین بهترین انتخاب برای آتلیه شماست؟

۱۴ روز رایگان

ابتدا همه خدمات پلنوین را رایگان امتحان کنید تا مطمئن شوید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم

پشتیبانی بسیار قوی

ما معمولا در کمتر از شش دقیقه به شما پاسخ می‌دهیم و مشکلتان را حل می‌کنیم!

ابزار بازاریابی

ما امکانات ویژه‌ای برای بازاریابی بهتر و هدفمندتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سئو قدرتمند

صفحات اختصاصی ما مناسب موتورهای جستجو طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوید!

تقویم کاری

به راحتی و از هر مکانی می‌توانید وضعیت زمانبندی و رزرو‌ها را مشاهده و مدیریت کنید .

مدیریت راحت مشاورین

شما می‌توانید به راحتی وقت مشاورین خود را مدیریت کنید و همینطور به دانشجویان خود امکان انتخاب مشاور مورد نظر را بدهید.

پلنوین را برای ۱۴ روز رایگان تجربه کنید