سامانه نوبت دهی و مدیریت قرارهای مشاوره

مناسب مشاوران مهاجرتی

ما در پلنوین یک صفحه اینترنتی ویژه تنظیم قرارهای مشاوره در اختیارتان قرار می‌دهیم تا نحوه ارتباط با مشتریانتان را به کلی دگرگون کنید. این صفحه به عنوان وب سایت یا بخشی از وب‌سایت شما عمل می‌کند و  همه قرارهای مشاوره شما را به راحتی هر چه تمام‌تر مدیریت می‌کند. ما تمامی نیازهای شما مانند پرداخت آنلاین، دریافت اطلاعات مورد نیاز پیش از شروع ملاقات، ارتباط تصویری آسان و… را برایتان مهیا کرده‌ایم.

نوبت دهی بی دردسر را تجربه کنید!

خود را از دردسر تنظیم قرارهای مشاوره خلاص کنید و آن را به ما بسپارید. تنها کافیست تا زمان‌هایی که می‌توانید مشاوره بدهید را در پلنوین تنظیم کنید. مراجعه‌کنندگانتان با مشاهده زمان‌های آزاد شما مناسب‌ترین زمان ممکن برای خود را انتخاب می‌کنند. شما می‌توانید با ایجاد فرم‌های اختصاصی، اطلاعات مورد نظرتان را از آن‌ها دریافت کنید تا قبل از شروع مشاوره اطلاعات مورد نیاز را مشاهده کنید.

سایت اختصاصی خود را داشته باشید!

اگر هنوز یک وبسایت اختصاصی ندارید تا یک سایت اختصاصی و کاربردی برای خود طراحی کنید. شما می‌توانید در سایت خود خدمات خود را شرح داده و امکان نوبت دهی خودکار برای مشتریانتان را به همراه پرداخت آنلاین فعال کنید. ما حتی می‌توانیم یک سایت متناسب با خواسته شما طراحی کنیم! اگر هم وب سایت خود را دارید، پلنوین می‌تواند به عنوان بخشی از وب سایت شما فعالیت کند و سایت شما را هدفمندتر کند.

از شبکه‌های اجتماعی تا ۱۰۰% بیشتر سفارش دریافت کنید!

ما در پلنوین به شما کمک می‌کنیم که حضوری هدفمند در فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی داشته باشید و مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کنید. ما کمک می‌کنیم تا مخاطب خود در شبکه‌های اجتماعی را راحت‌تر به مشتری تبدیل کنید. کافی است آدرس اینترنتی صفحه خود را در اینستاگرام قرار دهید تا مشتری با ورود به صفحه خدمات شما را مشاهده و درخواست کند.

اطلاعات جامعی از مشتریان خود داشته باشید!

با به شما کمک می‌کنیم تا پرونده‌ای کامل از مشتریانتان تهیه کنید که شامل تمام اطلاعات مورد نیاز شما باشد. ما با ایجاد فرم‌های اختصاصی کمک می‌کنیم تا اطلاعات مورد نظر خود را از مشتریانتان دریافت کرده و آن‌ها را در یکجا داشته باشید.

چرا پلنوین بستری ایده‌ال برای مشاوران مهاجرتی است؟

تقویم مشاوره آنلاین

هر کجا که باشید می‌توانید به سادگی همه قرارهای مشاوره خود را مشاهده و مدیریت کنید. می‌توانید قرارهایتان را کنسل یا قرارهای مشاوره جدیدی را ثبت کنید

یک سایت هدفمند داشته باشید

سایت شما ویترین کسب‌وکار شماست. با پلنوین می‌توانید یک سایت هدفمند داشته باشید و راحت و سریع مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کنید.

مدیریت آسان مشتری‌ها

یک پرونده از همه مشتریان خود به همراه سوابق رزروها، خدمات استفاده شده و اطلاعات مورد نیاز داشته باشید و به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

ارتباط تصویری آنلاین

برای تنظیم یک ارتباط تصویری آنلاین دیگر نگران هیچ چیز نباشید. ما کاری کرده‌ایم که تنظیم یک قرار آنلاین به راحتی آب خوردن باشد!

فروش و پرداخت آنلاین

شما می‌توانید هزینه مشاوره را به صورت آنلاین و پیش از شروع مشاوره دریافت کنید و درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی خود را داشته باشید.

یادآوری و اطلاع رسانی

دیگر اجازه ندهید مشتریان شما قرارهای ملاقات خود را فراموش کنند. ما به طور خودکار به آن‌ها پیامک یادآوری ارسال می‌کنیم تا به موقع برای دریافت مشاوره حاضر باشند.

چرا پلنوین بهترین انتخاب برای آتلیه شماست؟

۱۴ روز رایگان

ابتدا همه خدمات پلنوین را رایگان امتحان کنید تا مطمئن شوید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم

پشتیبانی بسیار قوی

ما معمولا در کمتر از شش دقیقه به شما پاسخ می‌دهیم و مشکلتان را حل می‌کنیم!

ابزار بازاریابی

ما امکانات ویژه‌ای برای بازاریابی بهتر و هدفمندتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سئو قدرتمند

صفحات اختصاصی ما مناسب موتورهای جستجو طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوید!

تقویم کاری

به راحتی و از هر مکانی می‌توانید وضعیت زمانبندی و رزرو‌ها را مشاهده و مدیریت کنید .

صفحه اختصاصی یا ویجت

در یک چشم به هم زدن یا صفحه اختصاصی خودتان را داشته باشید یا پلنوین را در سایت خود داشته باشید!

پلنوین را برای ۱۴ روز رایگان تجربه کنید