سیستم رزرو و مدیریت اتاق جلسات

در مدیریت رزرو اتاق جلسات خود مشکل پیدا کرده‌اید؟ از این‌که همه اوقات اتاق جلسات سازمان شما پر هستند و نمی‌توانید اتاق خالی پیدا کنید خسته شده‌اید؟ از این به بعد و با پلنوین همه چیز آنلاین، ساده، واضح و بسیار آسان خواهد بود. تنها کافی است در پلنوین نام اتاق‌های خود را تعریف کنید! ما یک صفحه اینترنتی برای شما درست می‌کنیم تا همه بتوانند و اتاق جلسه مورد نظر خود را به راحتی برای برگزاری جلسه رزرو کنند. با پلنوین شما مدیریت اتاق جلسات را به صورت یک پارچه و آنلاین تجربه خواهید کرد. این صفحات کاملا واکنش‌کرا و سازگار با برند و وبسایت شما هستند. شما می‌توانید با این نرم افزار به سادگی اتاق جلسات رو مدیریت کنید. حتی می‌توانید برای افراد حاضر در جلسه پیامک یا ایمیل یادآوری ارسال کنید تا دیگر هیچ‌کسی گمراه نشود.

بدون دغدغه جلسات خود را برگزار کنید!

حتما برای شما هم پیش آمده که خواسته باشید در سازمان خود جلسه‌ای برگزار کنید ولی تمام اتاق‌ها پر بوده‌اند! با پلنوین دیگر هیچ نگرانی بابت این موضوع نخواهید داشت. چون می‌توانید از قبل و به راحتی اتاق جلسه مورد نیاز خود را برای ساعت مورد نظر خود رزرو کنید! حتی اگر شرکت نوپایی هستید و اتاق جلسه استفاده نشده دارید، می‌توانید با اجاره آن‌ها درآمد خوبی داشته باشید!

صفحه اینترنتی و اختصاصی اتاق جلسات خود داشته باشید!

ما یک صفحه اینترنتی در اختیار شما قرار می‌دهیم که به عنوان بخشی از وب‌سایت شما عمل می‌کند. در این وب‌سایت می‌توانید تمامی اتاق جلسات خود را تعریف کرده و نوبت دهی آنلاین را برای آن‌ها فعال کنید. مشتریان یا کارمندان شما می‌‌توانند با مراجعه به این صفحه اتاق جلسه مورد نظر را انتخاب و ساعت جلسه را تعریف کنند. شما حتی می‌توانید افرادی که باید در این جلسه حضور داشته باشند را هم انتخاب کنید تا برای آن‌ها هم پیغام ارسال شود.

اتاق جلسات شعبه‌ها و مکان‌های مختلف را یک‌جا مدیریت کنید!

اگر دارای چند شرکت یا اتاق جلسات در سراسر شهر یا مکان‌های مختلف هستید، با پلنوین می‌توانید همه آن‌ها را به صورت یکجا مدیریت کنید.

چرا پلنوین بستری ایده‌آل برای مدیریت اتاق جلسات است؟

تقویم آنلاین

با تقویم آنلاینی که پلنوین در اختیار شما قرار می‌دهد، مدیریت زمان‌بندی اتاق جلسات بسیار ساده خواهد بود!

ارسال پیامک و یادآوری جلسات

شما حتی می‌توانید برای افراد حاضر در جلسه پیامک اطلاع‌رسانی و یادآوری ارسال کنید تا به موقع در جلسات حضور داشته باشند!

بدون نیاز به داشتن هر گونه دانش فنی

با پلنوین همه چیز ساده و آسان است! تنها کافییست تا اتاق جلسات خود را تعریف کرده و زمانبندی آن‌ها را مشخص کنید! به همین سادگی!

قابلیت شخصی‌سازی کامل

برای تنظیم یک ارتباط تصویری آنلاین دیگر نگران هیچ چیز نباشید. ما کاری کرده‌ایم که تنظیم یک قرار آنلاین به راحتی آب خوردن باشد!

چرا پلنوین بهترین انتخاب برای شماست؟

۱۴ روز رایگان

ابتدا همه خدمات پلنوین را رایگان امتحان کنید تا مطمئن شوید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم

پشتیبانی بسیار قوی

ما معمولا در کمتر از شش دقیقه به شما پاسخ می‌دهیم و مشکلتان را حل می‌کنیم!

ابزار بازاریابی

ما امکانات ویژه‌ای برای بازاریابی بهتر و هدفمندتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سئو قدرتمند

صفحات اختصاصی ما مناسب موتورهای جستجو طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوید!

تقویم کاری

به راحتی و از هر مکانی می‌توانید وضعیت زمانبندی و رزرو‌ها را مشاهده و مدیریت کنید .

صفحه اختصاصی یا ویجت

در یک چشم به هم زدن یا صفحه اختصاصی خودتان را داشته باشید یا پلنوین را در سایت خود داشته باشید!

با اپلیکیشن پلنوین، مدیریت کسب‌وکار از همیشه ساده‌تر است!

هر جای دنیا که باشید کسب‌وکارتان را می‌توانید از طریق اپ پلنوین مدیریت کنید. مدیریت مالی، مدیریت پرسنل، مدیریت رزروها و نوبت‌ها و… از طریق اپ پلنوین ممکن خواهد بود.

پلنوین را برای ۱۴ روز رایگان تجربه کنید