نرم افزار رزرو، مدیریت و برنامه ریزی مناسب آتلیه‌‌ها

پلنوین پلتفرمی جامع برای مدیریت و زمان‌بندی آتلیه شماست. ما به شما کمک می‌کنیم تا آسان، ساده و از هر جای دنیا همه ارتباطات با مشتریان خود را مدیریت کنید، فروش خود را هم افزیش دهید و در وقت خود هم صرفه‌جویی کنید. ما همچنین ابزارهای مناسبی برای ارتباط بهتر و موثرتر با مشتریانتان در اختیار شما قرار می‌دهیم.

یک تجربه خوب از مدیریت و برنامه ریزی کارها داشته باشید!

از به هم ریختگی کارها خسته شدید؟ ما یک پلتفرمی یکپارچه در اختیار شما قرار می‌دهیم که همه کارها و برنامه ریزی‌های آتلیه شما در آن ثبت و ذخیره می‌شود. شما می‌توانید یک تقویم کاری یکپارچه برای کسب و کار خود داشته باشید و همه کارها را در یک جا برنامه ریزی و زمانبندی کنید. از تماس‌های ورودی گرفته تا مراجعه‌های حضوری! ما همه درخواست‌ و سفارش‌های مشتریان شما را مدیریت می‌کنیم. شما با پلنوین حتی می‌توانید ساعات کاری و وظیفه‌های کارکنان و عکاسان خود را هم مدیریت کنید.

وب سایت اختصاصی آتلیه خود را داشته باشید!

با استفاده از پلنوین، شما صاحب یک وب سایت اختصاصی رزرو و نوبت دهی خواهید شد. در وب سایت اختصاصی خود می توانید خدمات خود را گروه بندی کرده و همراه با نمونه کار جهت فروش در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

هوشمندانه فرآیند رزرواسیون مشتری را پیش ببرید!

خودتان را خیلی درگیر کارهای پیش و پا افتاده و ثبت سفارش مشتری نکنید. در صورت نیاز می‌توانید ساعات کاری خود و همکارانتان را در پلنوین تعریف کرده و همه فرآیند فروش و رزرو خدمات و زمانبندی کارها را برعهده پلنوین قرار دهید. مشتری می‌تواند بدون نیاز به تماس با شما و تنها با ورود به سایت اختصاصی شما و بر اساس زمان خالی موجود، خدمات خود را سفارش دهد. پس از ثبت سفارش ما پیامکی جهت اطلاع برای شما و مشتری ارسال می‌کنیم.

از شبکه‌های اجتماعی تا ۱۰۰% بیشتر سفارش دریافت کنید!

ما در پلنوین به شما کمک می‌کنیم که حضوری هدفمند در فضای دیجیتال داشته باشید و مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کنید. ما کمک می‌کنیم تا مخاطب خود در شبکه‌های اجتماعی را راحت‌تر به مشتری تبدیل کنید. کافی است آدرس اینترنتی صفحه خود را در ایسنتاگرام قرار دهید تا مشتری با ورود به صفحه خدمات شما را مشاهده و درخواست کند.

چرا پلنوین بستری ایده‌ال برای مدیریت آتلیه‌ها است؟

مدیریت و برنامه ریزی کارها

با پلنوین با به هم ریختگی کارها خداحافظی کنید و همه کارهای آتلیه خود را در یک جا برنامه‌ریزی و زمانبندی کنید.

یک سایت هدفمند داشته باشید

سایت شما ویترین کسب‌وکار شماست. با پلنوین می‌توانید علاوه بر داشتن نمونه کار، یک سایت هدفمند داشته باشید و مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کنید.

مدیریت آسان مشتری‌ها

یک پرونده از همه مشتریان خود به همراه سفارش‌ها، خدمات استفاده شده و اطلاعات مورد نیاز داشته باشید و به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

ابزار بازاریابی ساده و قدرتمند

همیشه به فکر مشتریانتان باشید و آن‌ها را از دست ندهید. ما ابزارهایی مانند ارائه کد تخفیف در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید راحت‌تر و بیشتر خدمات خود را بفروشید.

فروش و پرداخت آنلاین

شما می‌توانید به راحتی خدمات خود را در پلنوین تعریف کرده و آنلاین بفروشید و درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی خود را داشته باشید.

یادآوری و اطلاع رسانی

دیگر اجازه ندهید مشتریان شما استفاده از خدماتتان را فراموش کنند. ما به طور خودکار به آن‌های پیامک یادآوری ارسال می‌کنیم تا به موقع برای دریافت خدماتشان حاضر باشند.

مدیریت راحت عکاسان

شما می‌توانید به راحتی وقت عکاسان و پرسنل خود را مدیریت کنید و همینطور به مشتریان خود امکان انتخاب عکاس مورد نظر را بدهید.

برنامه ریزی ساده جلسات مشاوره قبل از خرید

جلسات کاری و مشاوره خود با مشتریانتان را راحت برنامه ریزی کنید. شما حتی می‌توانید با پلنوین تماس تصویری آنلاین داشته باشید.

چرا پلنوین بهترین انتخاب برای آتلیه شماست؟

۱۴ روز رایگان

ابتدا همه خدمات پلنوین را رایگان امتحان کنید تا مطمئن شوید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم

پشتیبانی بسیار قوی

ما معمولا در کمتر از شش دقیقه به شما پاسخ می‌دهیم و مشکلتان را حل می‌کنیم!

ابزار بازاریابی

ما امکانات ویژه‌ای برای بازاریابی بهتر و هدفمندتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سئو قدرتمند

صفحات اختصاصی ما مناسب موتورهای جستجو طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوید!

تقویم کاری

به راحتی و از هر مکانی می‌توانید وضعیت زمانبندی و رزرو‌ها را مشاهده و مدیریت کنید .

صفحه اختصاصی یا ویجت

در یک چشم به هم زدن یا صفحه اختصاصی خودتان را داشته باشید یا پلنوین را در سایت خود داشته باشید!

پلنوین را برای ۱۴ روز رایگان تجربه کنید