نرم افزار رزرو  آنلاین مناسب مراکز ماساژ و سالن‌های اسپا

پلنوین پلتفرمی کامل و ایده‌ال برای مدیریت سالن ماساژ و اسپا و نحوه ارتباط شما با مشتریانتان است. به شما کمک می‌کنیم تا بدون داشتن هرگونه دانش فنی، یک وب‌سایت کاربردی و زیبا برای سالن ماساژ یا اسپا خود داشته باشید که امکان رزرواسیون و نوبت دهی، مدیریت مشتریان و ارتباط موثر با آن‌ها را داشته باشید. ما همچنین هر آن‌چیزی که شما برای حضور موثر در فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی نیاز دارید را فراهم می‌کنیم.

رزرواسیون ساده و بدون دردسر را تجربه کنید!

با پلنوین خودتان را از فرآیندهای سخت و پیچیده نوبت دهی و رزرو خلاص کنید. همه فرآیندهای نوبت دهی و رزرو سالن ماساژ و اسپا خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد. سامانه قدرتمند رزرو و نوبت دهی پلنوین همه برنامه ریزی‌ها را برای شما انجام می‌دهد. تنها کافیست تا روزها و ساعات کاری خود را تعریف کنید. ما همه درخواست‌‌ها و سفارش‌های مشتریان شما را مدیریت می‌کنیم.

سایت اختصاصی خود را داشته باشید!

تنها با صرف چند دقیقه زمان، یک سایت اختصاصی و کاربردی برای سالن ماساژ یا اسپا خود طراحی کنید. شما در وبسایت خود می‌توانید خدمات خود را تعریف کرده و ماسورهای خود را معرفی کنید. توضیحات لازم را درج کرده و عکس‌های مرتبط را بارگذاری کنید.در نهایت قابلیت رزرواسیون و نوبت دهی آنلاین را به همراه پرداخت آنلاین فعال کنید. ما حتی می‌توانیم یک سایت متناسب با خواسته شما طراحی کنیم!

از شبکه‌های اجتماعی تا ۱۰۰% بیشتر سفارش دریافت کنید!

ما در پلنوین به شما کمک می‌کنیم که حضوری هدفمند در فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی داشته باشید و مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کنید. ما کمک می‌کنیم تا مخاطب خود در شبکه‌های اجتماعی را راحت‌تر به مشتری تبدیل کنید. کافی است آدرس اینترنتی صفحه خود را در ایسنتاگرام قرار دهید تا مشتری با ورود به صفحه خدمات شما را مشاهده و درخواست کند.

اطلاعات جامعی از مشتریان خود داشته باشید!

با ثبت اطلاعات دقیق مشتریان دید بهتری نسبت به فرآیند کاری و جلب رضایت آنها داشته باشید . شما می‌توانید اطلاعات جامعی از مشتریان مانند سوابق بیماری ، فرم رضایت نامه و موارد دیگر را در یه پرونده دیجیتال داشته باشید .

چرا پلنوین بستری ایده‌ال برای مدیریت سالن های ماساژ و اسپا است؟

رزرو آنلاین

با پلنوین به راحتی برای خدمات خود ، سایت رزرو آنلاین راه اندازی کنید . همچنین میتوانید پلنوین را به سایت خودتون متصل کنید .

یک سایت هدفمند داشته باشید

سایت شما ویترین کسب‌وکار شماست. با پلنوین می‌توانید علاوه بر داشتن نمونه کار، یک سایت هدفمند داشته باشید و مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کنید.

مدیریت آسان مشتری‌ها

یک پرونده از همه مشتریان خود به همراه سوابق رزروها، خدمات استفاده شده و اطلاعات مورد نیاز داشته باشید و به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

ابزار بازاریابی ساده و قدرتمند

همیشه به فکر مشتریانتان باشید و آن‌ها را از دست ندهید. ما ابزارهایی مانند ارائه کد تخفیف در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید راحت‌تر و بیشتر خدمات خود را بفروشید.

فروش و پرداخت آنلاین

شما می‌توانید هزینه رزرو را به صورت آنلاین دریافت کنید و درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی خود را داشته باشید.

یادآوری و اطلاع رسانی

دیگر اجازه ندهید مشتریان شما نوبت خود را فراموش کنند. ما به طور خودکار به آن‌ها پیامک یادآوری ارسال می‌کنیم تا به موقع برای دریافت خدماتشان حاضر باشند.

چرا پلنوین بهترین انتخاب برای آتلیه شماست؟

۱۴ روز رایگان

ابتدا همه خدمات پلنوین را رایگان امتحان کنید تا مطمئن شوید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم

پشتیبانی بسیار قوی

ما معمولا در کمتر از شش دقیقه به شما پاسخ می‌دهیم و مشکلتان را حل می‌کنیم!

ابزار بازاریابی

ما امکانات ویژه‌ای برای بازاریابی بهتر و هدفمندتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سئو قدرتمند

صفحات اختصاصی ما مناسب موتورهای جستجو طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوید!

تقویم کاری

به راحتی و از هر مکانی می‌توانید وضعیت زمانبندی و رزرو‌ها را مشاهده و مدیریت کنید .

صفحه اختصاصی یا ویجت

در یک چشم به هم زدن یا صفحه اختصاصی خودتان را داشته باشید یا پلنوین را در سایت خود داشته باشید!

پلنوین را برای ۱۴ روز رایگان تجربه کنید